KURUMSAL

HAKKIMIZDA

       Türkiye'nin önde gelen endüstriyel bakım ve koruma kimyasalları üreten şirketlerinden Federal Kimya 22 Haziran 2005 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşundan bu yana doğruluk ve güven ilkesi, güleryüzlü ve özgün tavrı ile yoluna devam etmekte olan Federal Kimya, çevre ve canlı sağlığını gözeterek kimyasal sorunlara kalıcı çözümler sunmaktadır. Her geçen gün daha bilinçli ve keşifçi ruhuyla devam eden firmamız, bünyemizdeki   AR-GE departmanımız  ile canlı ve doğa dostu ürünleri üretmek amacı ile yola çıkmış ve pazarda spesifik ürünlerin öncüsü olmuştur.

       Küresel ısınma, iklim değişikliği ve doğaya özenli davranmamamız en ciddi sorunlardan biri olan,su kaynaklarının tükenme tehlikesi ile dünyamızı karşı karşıya bırakmaktadır. Federal Kimya dünyamızın sorunu olan bu olguyu göz ardı etmemiş ve ürünlerimizin çoğu biyolojik olarak parçalanabilme özelliği ile üretilmiştir.
  
   
                Çünkü ;  KALİTEYİ ÖZENLE  BİRLEŞTİRDİK.

  
           


                                                                          VİZYONUMUZ

   Hizmet verdiğimiz sektörde, aranılan, güvenilen ve örnek alınan bir firma olarak ; İnsana, çevreye duyarlı, inovasyona açık, araştırma ve geliştirmeye önem veren bir şekilde büyümektir.

                                                                          MİSYONUMUZ

İlkelerimiz ve amaçlarımız doğrultusunda, amatör ruhumuzu ve heyecanımızı kaybetmeyerek, profesyonel üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini, güven,güleryüz ve müşteri memnuniyeti kriterlerini en üst düzeyde tutarak yolumuza devam etmektir.